| x4z5 a întrebat:

De ce apar erorile acestea la jocuri? [numele jocului] has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvienence, pot sa raspund cu don't send si send eror report...Cum se pot rezolva? (scuzati categoria) [fundita]

Răspuns Câştigător
| DonCorleone a răspuns:

Aceste erori nu se pot rezolva
sunt din cauza jocului erorile fiind numite BUG
Bug-urile diferentiaza de la un joc la altul

pot apare ori din cauza ca e virusat jocul ori ca nu prea ai mai facut scanari si defragmentari sistemului

sper ca te-am ajutat big grin

fundita!batting eyelashes pls

2 răspunsuri:
| x4z5 explică:

Inca o intrebare...cu ce ajuta defragmentarea sistemului?
Defragmentarea pe care o stiu eu este aceea cu click dreapta pe disk C >>> Proprietati >>>instumente >>>defragmentare...
Asta este?

| Wictor a răspuns (pentru x4z5):

Nu te sfatuiesc sa faci asta pentru ca va trebui sa refaci windowsulwinking funda plz