| an00nnim21 a întrebat:

Bună, aveam un cont de tik tok pe care m-am conectat cu Facebook ul dar mi s-a deconectat acel cont de tik tok, iar pentru a-l recupera am nevoie de contul de Facebook pentru a-l lua înapoi, dar eu am șters acel cont de Facebook definitiv și parola la contul de tik tok nu o știu, aveți idee cum aș putea să-l recuperez? Am nevoie de acel cont

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

In lipsa elementelor cerute la autentificare, numai ai cum sa recuperezi acel cont tik tok
Dar poti incerca sa iei legatura cu suportul lor : https://support.tiktok.com/en/