| DearestVicinity43 a întrebat:

Buna!
Aveți probleme de conectare la aplicatia glovo?
Primiti codul de conectare pe numarul de telefon?

3 răspunsuri:
| Trixt3r a răspuns:

Am facut acum o proba, am resetat parola si am primit codul.

| DearestVicinity43 explică (pentru Trixt3r):

Ai primit codul în mesaj pe numărul de telefon?
Deconecteaza-te după reintrodu email și parola după îți va cere un cod pe care îl vei primi pe numărul de telefon. Spune-mi dacă îl primești. Eu nu reușesc sa ma conectez de câteva zile

| Trixt3r a răspuns (pentru DearestVicinity43):

La mine merge, sugerez sa incerci sa-i dau update la aplicatie si daca nu merge, uite aici un link unde ii poti contacta : https://delivery.glovoapp.com/ro/contact-cu-glovo