| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, azi am încercat sa îmi schimb anul nașterii pe Facebook pentru ca e pus aiurea, problema este ca nu îmi da voie, scrie sa le scriu celor de la Facebook, dacă sunt minora e posibil sa îmi accepte cei de la Facebook cererea? Am ascuns anul nașterii pana îmi accepta

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Anul nasterii nu se poate schimba, fiindca nu te poti naste de 2 ori, in date diferite.'
Daca ai mintit prima oara cand ti-ai facut contul, acum nu poti dovedii ca acela este contul tau.
Asa ca, este un motiv foarte clar si logic de ce nu se poate schimba data nasterii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă-l așa, daca pui vârsta ta reala o sa te bombardeze cu email-uri sa iti facă părinții tai cont sa te MONITORIZEZE.