| anutatuca a întrebat:

Buna TPU am incercat sa-mi schimb anul nasterii de la facebook si nu-mi da voie. ajutati-ma nu vreau sa-mi fac alt cont il am pe asta de un doi ani. Dau fundita la raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| dustru a răspuns:

Facebook iti ofera posibilitate limitata de a-ti schimba numele, prenumele, anul nasterii, pare-mi-se in jurul la vreo 3 dati. Daca le-ai epuizat nu ai ce face, fa-ti alt cont.

1 răspuns:
| oannapg a răspuns:

Nu poți ori pentru că ți-ai schimbat data nașterii de prea multe ori, sau dacă ai sub 14 ani sau sub 18 ani nu ți-o poți schimba deodată.