| 74Alex74 a întrebat:

Buna baieti.Asa o intrebare:
Am instalat in computer o placa video,nVIDIA gt 630, am aprins calculatorul si s-a aprins fara probleme,am instalat driver-ul de pe site-ul oficial, am restartat computerul...si s-a aprins pana la ecranul "Welcome" (intr-o rezolutie buna deja)... Dupa asta s-a restartat calculatorul, si iarasi s-a aprins pana la "Welcome" si-asa mai departe.
Ce pot face?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dezmontezi placa video.

| samsoe a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverul. Da- i un update eventual. Daca nu reinstaleaza windowsul. Daca nici asa nu e bine suna- i pe cei de la serviceul placii si cerele sfaturi.