| horea07 a întrebat:

Browserul meu de internet este Mozilla Firefox. Astfel cand deschideam mozilla pagina mea de Home era Google sau About:home, dar recent a inceput sa imi intre la home o pagina articledigs, desi m-am dus in "tools" si options si am modificat pagina home la google, dupa ce redescideam internetul aparea din nou article digs. M-a poate ajuta cineva sa revina pagina de home la google? multumesc anticipat

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in Unelete/Suplimente/Extensii si aici ar trebui sa-ti apara article digs si dai Elimina.
Apoi intri in Unelte/Opţiuni/General, la Când Firefox porneste bifezi Arată pagina mea de start, la Pagina de start scrii http://www.google.ro şi dai OK. Numai bine!