| MadaMadalici a întrebat:

cam cat costa un laptop Acer procesor i3 8GB RAM 500HDD placa video randeon? vreau sa vand

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi sub el ca de obicei e o eticheta pe care e scris si modelul.

| Jipa95 a răspuns:

Ai dat niste detalii despre laptop de te-ai spart. Mai bine spune modelul laptopului.

| MadaMadalici explică (pentru Jipa95):

Pe el nu scrie modelul... stii tu cum as putea sa il aflu?

| Gheonea_Denisa_1993 a răspuns:

Ce model?
Si cu cat l-ai cumparat?
De cati ani il ai?
Au fost probleme cu el (tastatura stricata, ecran crapat, etc.)?

| MadaMadalici explică (pentru Gheonea_Denisa_1993):

Aspire 5742, il am de aproximativ 2 ani nu am avut probleme cu el.

| Gheonea_Denisa_1993 a răspuns (pentru MadaMadalici):

Cat ai dat pe el?

| MadaMadalici explică (pentru Gheonea_Denisa_1993):

Acum 2 ani am dat pe el 20 mil dar luat de la cineva nu din magazin

| Gheonea_Denisa_1993 a răspuns:

Cam 15 milioane.

| Dyzz a răspuns:

Eu iti zic sa il dai pe la 1000-1500 lei. Sau daca gasesti mai mult e bafta ta.big grin

| NuSuntOarecare a răspuns:

Pai, daca esti chiar tu la avatar, vin eu personal sa il cumparbig grin