| ScheißeBeMine a întrebat:

cam cat va costa un iPhone 4S in Romania?

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

Smartphone-ul cu Siri si camera de 8 megapixeli al celor de la Apple costa 3499 lei in varianta de 32GB si 3999 lei in cea cu capacitate de 64GB, in cazul in care optezi pentru o precomanda la eMAG. Cel mai ieftin model este cel de 16GB, care costa 2999 lei. evoMAG ofera iPhone 4S la un pret de 3599 lei pentru modelul de 32GB si de 3599 lei pentru iPhone 4S 64GB.

5 răspunsuri:
| darkcloud256 a răspuns:

16 GB - 30 milioane, 32GB - 35 milioane, 65GB - 40 milioane. Sunt precomenzi pentru data de 11 noiembrie la eMAG.

| BossMan a răspuns:

Iphone 4S adica for steve = pentru steve jobs mai exact. ar costa cam 12-16 milioane de ce?

| ScheißeBeMine explică (pentru BossMan):

Ma indoiesc, iphone 4 costa vreo 20 de milioane si 4s trebuie si mai mult, m-ar interesa doar... strang bani pentru iphonewinking

| darkcloud256 a răspuns (pentru BossMan):

Numai 12-16 milioane nu ar costa.