| valeriasusai a întrebat:

Cand intru pe facebook nu imi apar postarile.De ce?

7 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Incerca sa dai f5

| Axys a răspuns:

Dac nu merge cu f5 inseamna ca e o eroare de la ei ori ai tu o problema cu pagina ta nu de facebook de net posibil sa fi si o problema de la windows e o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori este de la facebook, din categoria Notificari ori este de la internetul folosit de tine. Daca intri de pe telefon, atunci e normal, cate o data.

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este de obicei asa se intampla.
e de la ei

| Sexxy a răspuns:

Du-te la setarile contului si cauta la notificari.

| Axys a răspuns (pentru Sexxy):

Slabe sanse nu are treaba setarile e o mica eroare de la astea

| Sexxy a răspuns:

Eu zic sa lasi astea cu f5, f nu stiu cat...ca si mie mi-au zis altii la alte pbm asa, si nu a mers.verifica setarile cu atentie