| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna cand mi-am reinstalat windowsul am descarcat prima data google chrome si apoi opera si de fiecare data cand dau sa imi verific emeilurile intra pe opera in loc de google chrome si eu lucrez mai mult cu google chrome si mie mai bine ce sa fac sa intre direct pe google chrome nu pe operabig grinfunda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La instalarea Opera cred ca ai bifat sa fie acesta browser-ul prestabilit. Deschide Google Chrome si intra in Unelte/Optiuni/ Elemente de baza si la Browser prestabilit bifeaza Setati Google Chrome ca browser prestabilit. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Dacă ştii engleză, aici ai paşii: http://ysolution.blogspot.com/......email.html