| Cineva! a întrebat:

Cand vreau sa caut iamgini pe google, imi apar toate imaginile pe aceiasi pagina(trebuie sa dau in jos), iar in stanga optiunile(dimensiuni, culoare, etc). Ce sa fac sa dispara acele optiuni si ca imaginile sa fie in pagini diferite? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Alex0194 a răspuns:

Deci vrei vechiul google? atunci floseste un manager de scripturi (Greasemonkey) si foloseste scriptul asta

http://userscripts.org/scripts/show/77122

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Deruleaza pagina pana jos si da click pe "Comutaţi la versiunea de bază"

| Alex0194 a răspuns:

Uitati-va la postul meu anterior si aflati cum sa schimbati asta.

| DarKJoKeR a răspuns:

Si la mine e asa acum.se pare ca googleul a schimbat asta

| alejinxique a răspuns:

E de la google. nu poti schimba.

| BAIATUL110 a răspuns:

Obisnuieste`te...
s`a schimbat aspectul happy

| denisa_2911 a răspuns:

Imi pare rau ca iti spun asta, dar si eu am la fel si nu ai cum sa le faci sa disparahappy