| ancutza_4814 a întrebat:

Cum dau la google chrome, cand vreau sa apara alta pagina sa-mi apara direct google.Eu cand dau ca sa deschid alta pagina imi apar mai multe optiuni, insa eu vreau sa-mi apara google mereu cand dau pe alta pagina.Ma poate ajuta cineva? Dau funda!:*

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza chrome://settings/browser in browser si in campul "Pagina de pornire" sa fie selectat "Deschideți această pagină:", iar in campul "La pornire" sa fie selectat "Deschideți pagina de pornire".