| CounterColy a întrebat:

Cand vreau sa descarc ceva de pe net mi se descarca pana la 99 si de la 99 nu se mai descarca ramane asa. Am auzit ca s-ar putea sa fie de la Firewall, vreau sa stiu cum fac sa ajung la acest firewall ca sa-l setez sa fac cv? plzz Ajutati-ma. Funda :X ( Acum 3 saptamani am instalat win xp xp3 )

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Nu e de la firewall, poate fi din cauza unui virus. incearca sa descarci de pe un alt calculator asta http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Malwarebytes-Anti-Malware.shtml si sa faci o scanare cu el pe ala infectat