| CounterColy a întrebat:

Cand vreau sa descarc cv de pe net... se descarca pana la 99 si dupa nu se mai descarca ramane asa... de ce? ( Acum 1 saptamana jum am instalat win xp xp3). Va rog ajutati-ma! careva.

Cand vreau sa dau la >>start-Run-si sa scriu "regedit" nu ma lasa sa intru imi da o eroare. uitati :Registry editing has been disabled by your administrator. de ce imi arata asa? si vreau sa stiu alta metoda sa intru in regedit nu mai e?

1 răspuns:
| uRage a răspuns:

Http://www.technize.com/......nistrator/ uite aici sper sa te ajute.