| oOBuBuOo a întrebat:

am un Nokia Lumia 520 si cand vreau sa descarc o aplicatie imi zice sa configurez ceva de la pagina windows phone.Problema este ca,cand ajung in pagina nu stiu de unde sa setez, pentru a putea descarca aplicatiile.
Funda

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Da maimulte detalii!

| PickMe a răspuns:

Zi-mi mai multe detalii. happy

| oOBuBuOo explică:

Pai ca de exemplu, cand vreau sa imi descarc un joc pe telefon, imi zice ca nu am voie, caci trebuie setat ceva de la siteu Windows Phone.Cand dau pe siteu,intru normal, dar de acolo, nu stiu de unde as putea seta, ca astfel incat, sa pot descarca jocurile.Nu ma lasa sa descarc nimic, daca nu setez ceva de la site.Aste esk problema, nu stiu de unde exact de la site? am cautat si pe internet, youtube, dar nimic... sad