| Mario1999 a întrebat:

Care este cel mai bun program pentru filmat in calculator?

13 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Pentru filmat in jocuri fraps

pentru filmat desktop, facut tutoriale samd. CamStudio

| al3xander a răspuns:

Camtasi studio pentru filmat desktop-ul http://www.techsmith.com/camtasia-features.html si fraps pewntru jocuri http://www.fraps.com/

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Eu folosesc CamStudio si e ok.

| NeymarJr11 a răspuns:

Masina lu Burlacu tongue, cu frapsu dar ti-au zis inainte. baieti

| Mario1999 explică (pentru NeymarJr11):

Bine ca nu Mertanu' lui Gigi. big grin Am vazut si eu ca mi-au spus inainte 'baieti'... Dar imi place si spiritul tau de observatie... Ia vezi, nu ai si niste stiri pentru observator.tv? confused

| alexandruth a răspuns:

Fraps pentru jocuri, BandiCam sau CamStudio pentru restul.

| sparky34 a răspuns:

Fraps e cel mai bun dar iti filmezi desktopul nu calculatorullaughing

| Mario1999 explică (pentru sparky34):

Am scris 'filmat in calculator', nu 'filmat calculatorul'. Cand ai vazut asta, te-ai gandit ca as vrea sa filmez piesele din el sau ce? Este subinteles ca ma refeream la desktop. Cred ca esti cu mintea-n alta parte... Sper sa aterizezi cu bine inapoi pe Pamant.winking

| SomeRandomDude a răspuns:

Fraps

| cine1cine a răspuns:

Nu există nici un program cu care poți filma calculatorul! Eventual cu care poți filma desktopul. Calculatorul îl poți filma cu telefonul de exemplu, ori cu o cameră de filmat!

| Mario1999 explică (pentru cine1cine):

Ba, da acuma v-o cazut la toti ochii!? Nu vezi ca scrie 'in calculator'? Cred ca citesti din alta parte, zau...

| HinaOnBike a răspuns:

Fraps e cel mai bun program, videourile tale se vor vedea si in 1080p pe you tube de ex.

| GabiGînga a răspuns:

Cel mai bun program de filmat este BandiCam