Întrebare recomandată | cristinabelu a întrebat:

care ma ajuta si pe mine? nu stiu cum sa conectez si eu un stick de internet RDS?

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Il bagi in usb si iti spune el singur cum sa faci

| cristinabelu explică (pentru a1doru):

Multumesc...tocmai am aflat ca nu am cartela in stickbig grinbig grin sorry de deranjbig grin

| RareşTPUro a răspuns:

Dupa ce bagi modem-ul cu internet iti apare in dreapta jos ca a intrat ceva in calculator sau si dai click pe aia ce apare sau dupa ce bagi modemul cu netul te duci in My Computer si acolo ar trebui sa apara o chestie ca ai modemul in calculator, si dai click si Connect internet.