| Pasztor_David_1990 a întrebat:

caut niste casti de PC cu un bass extrem si nu ma refer ldoar sa scrie pe ambalaj asta ci chiar sa aiba un bass f puternic. Pret pana in 500 lei.Ma ajuta cineva? Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Fara legatura mare cu intrebarea - utilizarea castilor e putin riscanta pentru auz - fara sa ne dam seama, putem ridica nivelul sonorului in casti peste nivelul care produce deteriorarea ireversibila a auzului - castile sunt suficient de puternice, suficient de aproape de urechi si e important sa le tinem la un nivel cat mai mic sau sa le utilizam cat mai rar.