| VORTEX a întrebat:

ce ati alege nokia c3, alcatel ot806, nokia e63?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

laughing da ai ales si tu 3 modele aproape la fel fiecare avantaje si dezavantaje ce sa zic x3 si e63 sunt Nokia si au si os in schim alcatelu are touchscreen si o baterie f buna tine mult incarcat mult mai mult decat amandoua Nokia dar nu e marca buna nu stiu ce sa zic intre Nokia poti alege ce vrei sunt la fel cu alcatelu e mai complicat acum depinde de tine ce vrei un tel cu os sau fara daca vrei cu symbian alege unu dintre Nokia daca vrei fara ia-ti alcatelu ala e mai mult pentru net muzica si filme

funda?big grin

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

As alege Nokia e63 ...desi nici c3 nu este un telefon rau!
uite aici o comparare intre e63 si c3!
http://www.91mobiles.com/......KR+E8.html

| FoarteLetargic a răspuns:

Nokia c3

| bistriteanul a răspuns:

Nokia C3!

| DakotaRoyse a răspuns:

Nokia e63 happy

| PredatoR a răspuns:

Alcatelul pica din prima... e o marca foarte slaba, ramane de ales dintre CR si E63.
Amandoua sunt frumoase, dar as alege E63-ulhappy

| MARRRRRYYA a răspuns:

Orcare Nokia dar nu Alcatel pentru ca e cea mai proasta firma de telefoane

| Halco a răspuns:

Salut! Eu as alege Nokia c3. Dupa mine, arata mai bine si e mai bun!

| SmileSiAtat a răspuns:

O colega de-a mea are Nokia c3 si merge super bine.deci sa zicem ca ti`l recomandbig grin

| TheFool a răspuns:

Eu as alege Alcatel ot806, pentru ca, desi are o forma destul de ciudata, e mai special

| Andreime a răspuns:

Dupa parerea mea Nokia c3 o sa imi iau si eu deoarace stiu ca este foarte bun si imi place mult cum arata happy