| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege: Samsung Galaxy s3 sau Apple 5? Am auzit ca multe dintre aplicatiile iphone nu merg in Romania.

Răspuns Câştigător
| pinky_9280 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s 2 si e cel mai bun telefo deci mergi pe firma asta si ia.ti s3

4 răspunsuri:
| Dellyutsa2218 a răspuns:

Le.as alege pe amandoua, dar mie imi place mai mult Samsung Galaxy S3...
Parerea mea happy

| casy99 a răspuns:

Cel mai bun este Samsung Galaxy Note 2... putin mai mare ca s3, dar si mai puternic!

| andrei31121997 a răspuns:

Cu siguranta iphone 5. Este cel mai bun eu am un iphone 3gs si crede-ma merita.

| Lulu2012 a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy s3 e foarte bun telefonul bafta!