| Marius-ioan_Popa_1986 a întrebat:

Buna ce bani credeti ca as lua pe un pc care are urmatoarele specificatii : placa de baza ASROCK H61 M GVS processor Intel Celeron G530 2.40 GHZ dual core 6 gb ram DDR3 1333Mmhz marca Kingston sursa DELUXE 550W HARD SAMSUNG SPIN F POINT 3 1TB PLACA VIDEO NVDIA GT 630 128 BIT DDR 5 VA ROG SA IMI SPUNETI CEI CARE CUNOSC SA STIU DACA AM LUAT TEAPA CU EL SAU NU

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ti-as da maxim 700 fiindca la 800-1000 lei gasesti pc-ul sh mult mai bune ca acela

| Prezidentul a răspuns:

In jur de 1000, deoarece este dual. Din cate am inteles printre CAPSLOCKURI, daca are Hard de 1TB este ok, si placa Nvidia.

Pana la urma, cat ai dat pe el?

| Marius-ioan_Popa_1986 explică:

1200 de lei