| anonim_4396 a întrebat:

Buna, ce este softpedia, am mai auzit de acest site, dar ce este acest site?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un grup de moderatori idioți,te baneaza cand au chef ei, fara explicati,moderaratori se iau de ceea mai mica greseala,te insulta, te jignesc, nu recomand acel forum, degeaba pui o intrebare ca numa batjocura primesti, zdrente online, TPU e nr 1

| Mosotti a răspuns:

E un forum destul de okey, doar ca acolo majoritatea-s oameni mai de varste inaintate, cam dupa 30 de ani in general.
Si moderarea se face mai strict ca aici, scolo daca esti suspendat, nu poti sa-ti mai folosesti contul.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Nu poti compara TPU cu zdrentele alea de moderatori

| goguPatent a răspuns:

Un forum

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Un forum generalist, la fel ca TPU.