| maryans1010 a întrebat:

Ce jocuri merg daca as avea urmatorul sistem:
Placa de baza (nu prea conteaza) : MSI FM2-A55M-E33 AMD A55
Procesor: AMD A4-Series X2 4000 3. 2GHz, Radeon TM HD 7480D (deci are placa grafica integrata)
RAM : 2GB DDR3
FARA placa video.

4 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Putine jocuri, iti dau ceva jocuri care iti merg, dar daca ai mai pune inca 2gb ram pe langa cei 2
- Counter-Strike source pe high/max
- Cs 1.6
- Cs:Go med/high, dar o rezolutie mica
- NFS shift
- Battlefield 3 pe low si cea mai mica rezolutie, fps intre 35-45
- Cod mw2 /mw3
- Crysis /crysis 2 -low-medium
Si sunt o multime de jocuri care mai
Ai spus,"Daca as avea",deci sistemul nu il ai inca, Ce buget ai poate "contruim" ceva mai bun
Ai nevoie de monitor? Daca nu ce rezolutie are monitorul tau?
De periferice ai nevoie? mouse, tastatura, casti, boxe?

| DunareClaudiu a răspuns:

Salut intra pe www.canyourunit.com si selectezi din lista ce jocuri vrei si aplicatia iti va spune deca merge pe sistemul tau.

| Metin2RoBestWarBoss a răspuns:

Metin2 ro

| Metin2RoBestWarBoss a răspuns:

happy i super incearca-l