| Dumitru_Alina_1996 a întrebat:

ce laptop imi propuneti sa fie bun si daca se poate ceva mai ieftin, imi trebuie pentru atestat sad si daca se poate unde anume se gasesc.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bineproportionat a răspuns:

Salut, iti recomand un laptop care sa te tina mai mult de cat garantia, dar la un pret bun http://bit.ly/1kDBKAv

| gmbod1 a răspuns:

Hai frate 1000 lei? mai sanatoase sunt cele dupa internet la mana a 2 a astea noi sunt facut asa sa te tina cat te tine garantia dupa .....cauta si tu pe eMAG