| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc un laptop bun si ieftin

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Ce inseamna ieftin la tine? Mergi la depozitul de calculatore, iti poti cumpara un laptop dell la pret de depozit, il configurezi cum vrei tu.Dell mi se par cele mai bine, cele mai fiabile ca si raport calitate-pret.

9 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Daca nu vrei neaparat nou, iti recomand sa cauti pe Http://www.okazii.ro
toata chestia e ca trebuie sa ai grija la tepe, in rest cred ca vei fi f multumit de pret mai ales.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La depozitul de calculatoare ai de unde alege gasesti marfa pentru toate buzunarele.

assiris
| assiris a răspuns:

Incearca la http://www.emag.ro/, eu de acolo am cumparat pentru mine si pentru prietenii care m-au rugat. Sunt seriosi si ieftini fata de restul pietii. Am cumparat numai DELL care mi s-au parut cele mai bune. Si mi s-a confirmat asta ca de 3 ani nu am avut probleme cu ele.

| DenissaDeea a răspuns:

La Altex am vazut,, laptop,, ceva la oferta si la un pret acceptabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la +computer...acolo am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu cauti sa iti cumperi unu nou am eu un laptop de vanzare, l-am folosit numa 3 luni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu cauti sa-ti cumperi unu nou am eu un laptop de vanzare. rattzza : id de mess. Vorbim daca esti interesat

| John1973 a răspuns:

Uite aici un laptop foarte bun http://bit.ly/1AxUTaJ

| specialistul2013 a răspuns:

Un laptop bun si potrivit ca pret gasesti aici http://electronics-online.ro/......2gb-320gb/