| viperady a întrebat:

Sal, TPU Am si eu un notebook (laptop) Toshiba satellite l655-1ku si vreau sa imi trag niste jocuri ce imi puteti recomanda

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Ai aici niste jocuri pe care le poti juca (avand in vedere ca ai placa video Intel GMA HD):

http://www.filehost.ro/2245806/Intel_GMA_HD_V1_01_txt/

Unele jocuri s-ar putea sa-ti mearga mai bine.

Am incercat si eu cateva jocuri de acolo (tot pe o placa video Intel GMA HD) si merg ok.

Bafta :)

3 răspunsuri:
| Adryan657 a răspuns:

Zi'mi ce are(procesor placa video ram)
dai PM si iti zic

| viperady explică:

Ms tiger

| tornadaDark a răspuns:

Eu iti recomand sa iti tragi plants vs zombies; feeding frenzy si ultimate spiderman sunt niste jocuri foarte frumoase