| Ruben04 a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony xperia x8? e bun? niste pareri big grin

Răspuns Câştigător
| cipy24 a răspuns:

Sall,Sony Ericsson x8 este un telefon care are putin din toate dar singurul lucru care nu im place este lipsa unui program sau fisier gen,, fisierele mele``deoarece trebuie sa intri in muzica imagini sau video din foldere diferite.Capitolul camera este bunicel culorile se vad bine dar ce vreau sa completez este filmarile care sunt de nota 10

9 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un Samsung Galaxy Mini 2 este mai puternic. De fapt si Sony-ul este bun, dar pentru vremea cand a fost lansat, acum nu prea cred ca mai gasesti un joculet care sa mearga foarte bine pe un procesor la 600 mhz happy

| pwp a răspuns:

Eu zic sa te orientezi catre un Samsung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu te-as sfatuii sa iti iei HTC Explorer cum am eu caci Xperia x8 e slabut fata de HTC, cei de la HTC is pe locul 1 dupa Iphone eu am un HTC Explorer de 1 an si nu e zgariat, lovit, merge foarte bine si sunt multumit de el. Sper ca te-am ajutat.

| Cherilyn a răspuns:

In general Sony face telefoane foarte bune din mai multe puncte de vedere. happy

| DeyutzaDeea a răspuns:

Hmm. Da, e bun.

| RoRares a răspuns:

Salut, si sa stii ca e foarte bun telefonul, o sa vezi singur/a!

| Ruben04 explică:

Mersi tuturor de pareri big grin m-ati ajutat mult :*

| Kiddu_Alex_1994_Z5M4 a răspuns:

DA un unches de al meu a avut si este ok