| publicname a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul LG PRADA? Il are cineva de pe aici? Merita sa il cumpar?

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Are prietenul meu si e foarte bun... tine bateia la el si cate 6 zil.

imi place, are un design frumos si e usor de folosit. mergi macar la un magazin sa vezi cat de frumos e creat menuil.
are camera de 5mp... iar pozele iasa superbe tongue

acum as putea sa il tot laud, ca eu sunt tare incantata de el tongue

| snepy a răspuns:

Salut, LG prada este OK, Poti incerca LG prada 2 cu tastatura qwerty, dar au aparut telefoane mai bune ca LG prada, LG Arena de exemplu, Samsung omnia II, Nokia n97,
LG GC900 Viewty Smart Black, la fel este o recomandare de-a mea

| malina444 a răspuns:

Hmm. o prietena de; a mea are tel lg prada.si e bunisor, il are de ceva vreme si nu s;'a stricat deloc