| CPR a întrebat:

ce parere aveti despre telefonul Orange Malibu?
M-ar interesa unul dar nu stiu cat este de ok datorita pretului scazut, tot ce stiu momentan despre acest telefon este ca are camera de 2 mpx si este facut de firma Huawei (cei care au facut telefoane digi.mobil)

Răspuns Câştigător
| neamtzu92 a răspuns:

Iti pot spune eu 2-3 chesti despre el big grin

eu un telefon micut usor ideal pentru femei, cu o camera de 2mp scoate poze relativ bune, memoria interna este micuta in jur de 10 Mb dar suporta card de 2 Gb, muzica se aude bine la el s cu casti si fara. pentru o fata e un tel ok si raportul calitate pret este ok.

ps are sorameawinking

10 răspunsuri:
| MaDaMadalina18 a răspuns:

Uite un site din care te poți sa-ți iei informații despre acest telefon!;)

https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/orange-malibu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are blutooth?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok telefonul si pentru baietilaughing eu am unul si sunt foarte multumit, merita luat, nota 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu mi-am luat telefon va asta totusi are si el ceva interesant la dansul dar inca n-am aflat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiti unde gasesc jocuri pentru Orange malibu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun de ceva dar eu l-am scapat odata jos s l-am trimis la bucuresti ca nu s mai aprindea ecranu s acu am alt tlf ca mi-au dat astea altu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti cumva de unde as putea lua jocuri pentru acest telefon?

| CPR explică:

@anonim DA