| anonim_4396 a întrebat:

ce program mi-ar trebui ca sa descarc poze din telefon in calculator? Cand bag usb-ul in unitate si in telefon. pe calculator nu`mi apare nimic (am windows7) inainte sa am windows 7 mergea. dar acum nu imi apare nimic. ce program mi-ar trebui ca sa mearga? happy

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul telefonului in computer(cd-ul pe care l-ai primit odata cu tlf), altfel comp.nu va fi capabil sa recunoasca telefonul.sau ai alta varianta.:incearca cu bluetooth.(daca comp. tau are o placabluetooth incorporata, atunci iti mai trebuie. un adaptor blue...usb)

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Instalează cd-ul telefonului în calculator

| bulzz a răspuns:

Pai eu de cand am windows 7 mi se instaleaza singur ...in cazul tau nu stiu sigur dc nu se instaleaza da nai cd de la telefon?