| xForSmile a întrebat:

ce tableta imi recomandati Ipad 2 sau Samsung galaxy tab 10.1? Daca cumpar galaxy tab am internet nelimitat dar daca imi iau ipad cum pot avea net pe el? sau daca stiti o alta tableta mai buna spuneti-mi va rog. Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| dasdfsdfdf a răspuns:

3g big grin

3 răspunsuri:
| eXp1r a răspuns:

Eu ati recomand Samsung galaxy tab 10.1.Eu zic ca e mai performanta si mult mai placuta.

| dasdfsdfdf a răspuns:

Wirless

| xForSmile explică (pentru dasdfsdfdf):

Da stiu ca prin wifi... dar ma refeream cand sunt plecata undeva de exemplu? cum pot face?