| AlexAntonescu a întrebat:

Ce tableta imi recomandati? Samsung Galaxy Note 10.1 VS iPad 3

Răspuns Câştigător
| EddiE_4773 a răspuns:

Salut, ti-as recomanda Samsung Galaxy Note, in primul rand pentru platforma pe care ruleaza fiind una care se poate "mula" usor, fata de cea de la ipad. Uite aici un link scurtat cu amble tablete puse fata in fata. Bafta http://adf.ly/CRU78

8 răspunsuri:
| Ancutss30 a răspuns:

Ipad 3. Cele de la Apple, indiferent ca e mobil sau tableta, sunt cele mai bune si mai cautate din lume.

| CCAdrian a răspuns (pentru Ancutss30):

Ancutss30 te rog sa argumentezi ca produsele Apple sunt cele mai bune produse din lume! Daca nu sti te rog sa nu mai vorbesti fara sa te documentezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy note 10.1 este cel mai bun

| CCAdrian a răspuns:

Ancutss30 ai dreptate ca produsele Apple sunt mult mai cautate dar nu ca sunt cele mai bune sunt cele mai bune deoarece au un design care le place mai tuturor.Ei bine AlexAntonescu eu ti le recomand pe amandoua.

| Ancutss30 a răspuns (pentru CCAdrian):

Un sfat! Deschide doua pagini:una cu gadget-urile Apple si una cu cele Samsung.Compara-le si ai sa vezi diferentele.Telefoanele si tabletele Apple sunt cele mai cumparate in intreaga lume.De ce? Pentru ca sunt proaste? Nu, pentru ca au calitate nr.1

| CCAdrian a răspuns (pentru Ancutss30):

Ok se pare ca mai trebuie sa ai ceva scoala ca sa intelegi despre ce vorbesc.Eu nu am zis ca sunt proaste sunt produse bune dar nu cele mai bune.Sunt cele mai cumparate nu pentru ca sunt cele mai bune produse, sunt cumparate deoarece (cum am mai zis) au un design ceva mai diferit fata de alte produse.Au fost cele mai bune de pe piata acum cativa ani dar dupa ce Samsung si-a intra in mana cu smatphone-urile au inceput sa creasca in calitate peste Apple totusi nu si in popularitate.Chestiuta e ca Apple s-a nascut smartphone si asa a inceput sa domine la inceput piata si inca o domina.Acum sa trecem la Ipod logic toata lumea isi ia Ipod pentru ca e facut de Apple si nu mai stiu ce, am vazut produse mult mai bune decat Ipod-ul.Acum sa trecem la Ipad. Tableta Ipad 3 mi se mare la fel de buna ca Samsung Galaxy Note 10.1 de aia le-am recomandat pe amandoua.

| Ancutss30 a răspuns (pentru CCAdrian):

Nu spun ca Galaxy Note nu e buna, dar IPad 3 fiind ultima aparuta, ma gandesc ca are ceva in plus fata de Samsung.Cei de la Apple mereu incearca sa ii depaseasca pe cei de la Samsung, si invers.

| CCAdrian a răspuns (pentru Ancutss30):

Ei bine aici iti dau dreptate ca cei de la Apple si cei de la Samsung incerc sa se depaseasca reciproc.Nu stiu poate IPad 3 are ceva nou dar nu m-am uitat mult prea atent prin detalii ca sa imi dau seama.