| VivaRoZ a întrebat:

Ce telefon smartphone imi recomandati..intre 450-550 >lei Funda. Si unii o sa spuneti ca nu exista. Dar chiar exisa!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu recomand Sony Ericsson xperia mini st15i. costa cam 580-600 lei, dar ca si performanta nu ai concurent in banii astia.

| daassh a răspuns:

Samsung Galaxy Y Pro B5510 sau Motorola Fire.parerea mea aceste doua modele sunt cele mai bune la pretul acesta.Succes!

| eurynomus a răspuns:

Gsmart G1317 Dualsim e super tel smartphone si costa doar 370 ron

| antilopa99 a răspuns:

Pai, eu zic ca un smartphone bun (la doar 400 lei ) este Samsung Galaxy Star 2. Sau acel Samsung Hello Kitty, are o colega de-a mea si mi se pare foarte bun. happy
Funda? raised eyebrows