| Lovely_6403 a întrebat:

Ce URL trebuie sa bag la Tumblr ca nu stiu (atunci cand imi fac cont ). Va rog mult help! Funda

2 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Buna!
In casuta URL iti scrii username-ul pe care il alegi tu urmat de numele site-ului(tumbrl.com)...
De exemplu alexandra. tumbrl.com sau
maura. tumbrl.com
Sper ca ti-am fost de folos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti scrii si username-ul dar daca e ocupat atunci poti scrie orice altceva. o sa-ti arate acolo daca e deja in folosinta sau nu :D a mea e
www.misiii.tumblr.com intra uita-te si da-mi linkul de la site-ul tau!