| Herman_Hanelore_1993 a întrebat:

Cei care au bloguri pe blogspot, voiam sa va intreb daca configuratia AdSense este sigura?

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

Pentru AdSense iti trebuie domeniu propriu, asa ca nu conteaza pe ce platforma esti. Si iti mai trebuie vizite si informatie unica si constanta. Vezi regulile lor.

2 răspunsuri:
| ForYouBaby a răspuns:

Da este sigura :) dar daca vrei sa iti faci blog cel mai sigur si mai simplu de facut este https://www.tumblr.com/

| Wøodenpints a răspuns (pentru ForYouBaby):

Normal ca-i cel mai simplu. Orice prost își poate face cont acolo. Probabil de aia toți retarzii au tumblr și postează, sau repostează mai bine zis doar mizerii.