| ody a întrebat:

Cei care au telefon LG KP500 cat va tine bateria? La mine tinea doar 2 zile si l am dus de unde l am luat si l au dus la reparat si acu astept sa mi-l dea.

2 răspunsuri:
| szilard45 a răspuns:

Nu am telefon dar am vrut sa imi iau si ma sfatui cineva sa nu iau ca bateria tine putin.
Lamurire: pentru ca are touch-screen i se consuma repede bateria deci degeaba l-ai dus acol tot atat o sa te tina

| Elly_8365 a răspuns:

Pai atunci cand se descarca il inchizi sh il pui la incarcat 12 ore.
La mine dureaza 3 zile.
Uneori 1 saptamana.