| TotEu21 a întrebat:

Cf voi? Am si eu o problema nu ma lasa sa deschid nici un program imi zice : D:\PROGRA~1\MESSEN~1\YahooMessenger.exe.Paint cannot read this file.This is not a valid bitmap file, or its format is not currently supported.
Ce pot sa fac? Asta e doar un exemplu...asa imi apare la fiecare program bine ca nu apare yahoo... Ce pot sa fac? In afara de a reinstala windows-ul?
Funda!big grin Va rog am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ce cauti in PAINT? Cum sa deschizi un program in paint? Ca sa deschizi un program da dublu clik pe iconita programului care este pe desktop sau jos in bara de cautare! E normal sa-ti faca asa la toate programele! NU poti deschide altfel programele si nu ai ce cauta in Paint decat daca vrei sa editezi poze! (nici gand de instalare windows)Windows nu are nimic!

1 răspuns:
| Danιel a răspuns:

Spune ce Windows ai.