| jessyyou a întrebat:

Cind pun usb-ul la mobil ( Samsung galaxy mini 2 s6500) imi scrie ceva de driver si nu pot conecta telefonul la calculator. Eu nu inteleg nimic in asa ceva, banuiesc doar ca trebuie de descarcat vreo programa de pe net. Ajutati-ma va rog, poate stiti voi care-i treaba cu driverul si de unde sa-l descarc. FUNDA

1 răspuns:
| Kriss96 a răspuns:

Poti sa relatezi mai exact? "Imi scrie ceva de driver" nu explica nici pe jumatate problema ta. Ce iti scrie mai exact de driver?