| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul Samsung Galaxy mini 2 S6500 este bun? Poti descarca aplicati pe el?

2 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Sigur ca poti descarca aplicatii pe el, dar la pretul lui cred ca poti gasi ceva mai bun

| Maddaaaaaa a răspuns:

Hei eu chiar am Samsung galaxy mini 2, sigur ca merge sa descarci aplicatii doar acele aplicatii iti utilizeaza mult din memorie si daca il utilizezi foarte mult bateria nu o sa reziste mult, de exemplu eu il tin de dimineata si seara il bag neaparta la incarcat, plus ca de la unele aplicatii telefonul sa poate bloca si apar alte defectiuni. E si un telefon sensibil.