| VORTEX a întrebat:

cine are camera Canon IXUS 115HS? cum se comporta? cum este calitatea fotografiilor si a videoclipurilor?

1 răspuns:
| danijurma a răspuns:

Eu azi mi-am comandat una de pe clickshop, plus un card Toshiba SDHC 4GB Class 4, la 600 de lei tot.La banii astia nu gasesti ceva mai bun,mai ales ca are senzor cmos,filmeaza full hs,doar ca nu poti da zoom pe filmare, dar am camera video pentru asa ceva. Poti sa astepti pana imi vine mie si iti zic mai multe, baga id dani_jurma daca vrei.