| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Cine are Samsung-C3750? Si cam ce puteti sa imi spuneti despre el?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gazaru a răspuns:

Design: Slide, Extindere memorie: Da, Format card memorie: microSD (max. 16 GB), Sistem de operare: Fara sistem de operare, Java: Da, Numar display: 1, Marime display: 2.4", Rezolutie display: 240 x 320 pixeli, Tip display: TFT, Display 3D: Nu, Camera foto: Da, Camera 3D: Nu, Rezolutie cameră secundară: 3.2 megapixeli, Rezolutie maximă