| robertelllu1 a întrebat:

Cine imi da si mie link la o placa video care sa ruleze bine Cs:go? Placa video sa fie intre 150-250 de roni.
La procesor merge AMD Athlon (tm) II X2 250 proessor 3.00 GHz pentru Cs:go?
Dau funa

Răspuns Câştigător
| Craciune a răspuns:

In pretul acesta nu pot sa-ti gasesc o placa video care sa ruleze la high dar asta http://www.pcgarage.ro/placi-video/gainward/geforce-gt610-2gb-ddr3-64-bit/ are VRAM mare in caz ca ai un monitor mare si frecventa la procesor buna pentru BUS de 64 bit (810 mhz). Pe asta sigur iti merge cu peste 60 la low si in jur de 50 cu tot la medium. Sper ca ti-am fost de ajutor :D

| robertelllu1 explică (pentru Craciune):

Nu vreau sa mearga strong... Da nici in lagul vietii. Sa mearga bine! Deci sa o cumpar?

| robertelllu1 explică (pentru Craciune):

Pai eu nu vreau sa mearga la perfectie normal. Dar nici in lagul vietii... Sa mearga bine...

| robertelllu1 explică (pentru Craciune):

Http://www.pcgarage.ro/......128-bit-1/ aceasta oare e mai buna?

7 răspunsuri:
| Faw a răspuns:

Da, ia-o, aia duce cs go la 60fps constant.

| robertelllu1 explică (pentru Faw):

Si procesorul este bun? Merge la Cs go?

| Faw a răspuns:

Da, merge.

| robertelllu1 explică:

Procesorul este bun?