| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da si mie un link de unde pot descarca server gata facut,dar sa nu consume multe resurse la internet (am internetul cam slab ),si sa aiba si comenzile gata facute, am avut unul dar l-am sters din greseala..va rog cine ma poate ajuta straight face? cel mai bun si rapid raspun dau funda.Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia scrie tu pe google download server samp gata facut dkr sau fara dkr, si gasesti destule, dar degeaba, ca trebuie sa scriptezi cu pawno in el, sunt mai multe etape, ceva in gen ca Romania Super Stunt trebuie scripturi unu dupa altul.

1 răspuns:
| bagheraaa a răspuns:

Am uitat sa mentionez..de samp