| elenaaaaaaaa31 a întrebat:

Cine imi poate spune niste site-uri de facut video-uri? (vreau un video cu niste poze si o melodie pentru ziua unei prietene)
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| international2001 a răspuns:

Nu este niciun site este aplicație care se descărca pe telefon cu android si se numeste viva video baftă!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu sunt site-uri, sunt programe si poti cauta pe google programe de facut video-uri sau ce mai vrei tu. Stiu unul bun, dar te poti uita pe net ca sunt mai multe si alegi pe care iti place si ti se pare mai usor. Programul se numeste Camtasia Studio 8. Bafta!

| elenaaaaaaaa31 explică (pentru Sn4k3):

Multumesc frumos!

| Guest10 a răspuns:

Stiu o aplicatie pentru Andrioid.
Cauti pe Magazin Play: creaza video.
E o imagine roz, poti adauga oricate imagini si orice muzica. Funda?

| Guest10 a răspuns:

Pentru android este o aplicatie.
Cauta pe Magazin Play:
"Creaza video" e o aplicatie cu imagine roz... Funda?