| littledolll a întrebat:

Cine imi poate sugera un site pentru editarea pozelor? Vreau ca poza sa fie ca un fel de mirror, doar ca pozele sa fie diferite... Nu stiu cum sa ma exprim altfel.

Răspuns Câştigător
| ElaIliesi a răspuns:

Eu iti recomand Pixlr.com - are chiar 3 programe de editare gratuite. Cu Pixlr Editor poti face cam orice se face si in Photoshop. Iar cu Pixlr Express si cu cu O-matic aplici efecte, texte. Sunt geniale, gratuite si nu trebuie sa descarci nimic.

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Daca ai putina ambitie si inveti Photoshop, ai sa realizei cat de multe lucruri uimitoare poti face cu el si ai sa te indragostesti de el, doar putina ambitie si timp sa-l inveti puti nca apoi ai sa te bucuri la maxim de el, dar daca vrei ceva simplu si clasic pentru editare fara pretentii, Photoscape-ul.Succes!