| eMiiau a întrebat:

Cine imi spune cum pot citi o carte pe telefon? Am Samsung Ch@t222. Am auzit ca sunt niste programe de instalat gen e-book sau adoble reader. Le-am descarcat si am incercat sa le pun pe telefon dar nu mi le citeste. Ce ar trebui sa fac? Ar mai trebui sa mentionez ca nu e android. Fundita :*

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

Nu cred ca poti citi ebooks pe telefonul tau, daca ai fi avut android ai fi putut downloada ebooks si sa le deschizi intr-o aplicatie de gen officesuits

1 răspuns:
| MissCheeky a răspuns:

Daca ai android vei aveam google store acolo poti sa iti iei carti.