| ilie05 a întrebat:

cine imi spune prin ce se deosebeste un IPHONE de IPHONE REPLICA?

2 răspunsuri:
| tudyzor a răspuns:

Nu simti alchimia cand il atingi xD

| Smiley9 a răspuns:

Pe langa ce a spus "ChioruL", vreau sa mai adaug: la o replica iphone se scoate bateria (se da capacul de la spate jos, pe cand la original ca sa dai bateria jos ar trebui sa desfaci suruburile) Acum nu sunt in pas cu fake-urile, probabil chinezii au inventat si copia de iphone perfecta la exterior, dar in orice caz la meniu le deosebesti foarte usor.