| Rox1997 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa gasesc un ceas cu aceleasi functii precum cel din link https://www.emag.ro/......D9YH26BBM/
Dar ceasul sa fie rotund si sa aiba curea din piele si sa se incadreze in acelasi pret (daca se poate). Specific ca vreau sa fac cadou, dar respectivei persoane nu i-ar placea forma.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Calul de dar nu se cauta la dinti, tu i ai ceasul acesta ca altul numai gasesti, si daca i place bine daca nu treaba ei, atitea mofturi pe femeiile astea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acum am vazut ca era intrebare pusă din 2020. I ai cumparat ceasul? laughing