| zαмвєѕтє a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu o explicatie http://www.hi5.com/......scu--html. Intrati si spuneti-mi si mi-e cum se poate creea un aspect ca acesta. Dau fundita cei mai bun raspuns.Multumesc!

1 răspuns:
| secret_2599 a răspuns:

In primul rand iti trebuie niste. gif-uri (adica chestiile alea care se misca). Muzica se pune usor printr-un comentariu iar pozele trebuie redimensionate in functie de rolul sau unde vrei sa le pui.

Profilul meu / Modifica aspectul / Creează un aspect pentru profil.»